Aroma super silné javorový sirup 3,7 ml

SKLADEM
CENA 43,00 Kč
Objednat kus
Aroma super silné javorový sirup 3,7 ml,
Aroma je 3 - 4 krát silnější než aromata založená na bázi vody nebo alkoholu. Pokud s nimi budete chtít nahradit extrakt, použijte ¼ až ½ čajové lžičky aroma místo 1 čajové lžičky extraktu. Aroma také nesnižuje sílu při vystavení vyšším teplotám.
Aroma jsou také vhodná na fondán a marcipán.Díky vysoké koncentraci se nezmění struktura fondánu ani marcipánu po přidání tohoto aroma. Aroma je také vhodné pro čokoládu, bonbony, sušenky, brownies a jiné.

Použití: Nepoužívejte plastové odměry a náčiní. Zamezte kontaktu s kůží . Některé příchutě, jako je skořice a mandle, jsou zvláště silné.

Složení:
propylenglykol, triacetin, přírodní a umělá příchuť. Zabraňte kontaktu s pokožkou, očima nebo sliznicemi, tkaninami nebo pracovní plochou.
Tento výrobek je Kosher, bez cukru, neobsahuje žádné rostlinné oleje, obsahuje přírodní a umělé příchutě, většinou rozpustný ve vodě a může být použit s čokoládou.

1 lahvička obsahuje 3,7 ml (přibližně 1 čajovou lžičku)

ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ BUDE NA E-SHOPU OD 19.2.2020 DO 28.2.2020 DOVOLENÁ, POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY ODEŠLEME V ÚTERÝ 18.2.2020 V 10 HODIN, DALŠÍ OD 2.3.2020, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné