Mandlová fondánová potahovací hmota Formix 1 kg

4-MIX Ltd.
CENA 165,00 Kč
VYPRODÁNO
Mandlová fondánová potahovací hmota Formix 1 kg
Proč zvolit potahovací hmotu Formix?
větší flexibilita
nepraská
hedvábná na dotek
homogenní povrch dortu
neobsahuje barviva a konzervační látky

Efektivní a rychlé použití

Používaní potahovací hmoty Formix je rychlé a efektivní. Bílá barva potahovací hmoty Formix umožňuje namíchat velkou škálu barevných odstínů. Její mandlová příchuť uspokojí milovníky pravého marcipánu.

Doporučené použití cukrářské potahovací hmoty Formix

Optimální teplota pro práci s touto potahovací hmotou je 22 °C. Hmotu před obarvením minimálně 10 minut propracujte (teplota a opravdu důkladné propracování Formixu je základem úspěchu), dokud nebude hmota vláčná a elastická.

Pokud je hmota stále hodně tuhá, můžete jí dát na malou chvilku (cca 5 - 10 sekund – podle velikosti ohřívané hmoty) do mikrovlné trouby. Po obarvení na požadovaný odstín nechte alespoň 1 hodinu odpočinout.


Před potahováním dortu hmotu opět důkladně propracujte a rozválejte na 2 - 4 mm silný plát. Hmotu můžete rozvalovat na potravinářské fólii anebo podsypávat cukrem, aby se nelepila k podložce.

K čemu je potahovací hmota Formix určena?

S potahovací hmotou Formix můžete potahovat dorty. Je také ideální k výrobě rozličných figurek, květin a ozdob na dorty. Hmotu je možné přidat k náplni mezi jednotlivé vrstvy korpusu.

Složení: cukr, rostlinný tuk (kokosový), pitná voda, želatina, modifikovaný bramborový škrob, aroma, glycerin E422. Neobsahuje žádné alergeny.


Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1645 kJ/390 kcal, tuky 7,16 g (z toho nasycené 6,67 g), sacharidy 76,3 g (z toho cukry 66,31 g), vláknina 8,52 g, bílkoviny 0,87 g, sůl <0,03 g
Skladování při teplotě 16 - 23 °C, na suchém a tmavém místě.

Výrobce 4-MIX Ltd., H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5 , Maďarsko

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné